Telefon
E-Mail
Whatsapp

Hasır Plaj Şemsiyesi Hakkımızda

Hasır Plaj Şemsiyesi Hakkımızda

Hasır Plaj Şemsiyesi; 1980 yılında kurulan bir aile işletmesidir. Firmamız; güneşli ülkemizde, ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır iyi eğitimli bir kadro ile hizmet vermektedir. Türkiye’de doğal ve yapay saz ve bambu ürünlerinin en büyük imalatçılarından biriyiz.
Hasır Plaj Şemsiyesi olarak, birçok popüler tema parkı, hayvanat bahçesi, stadyum, plaj tesisi, iç mimarlar, film stüdyoları, televizyon şovları, akvaryumlar, golf sahaları, tatil köyleri, müteaitler, oteller ve restoranlar ile çalıştık.
Şu anda sipariş üzerine yapılan üretimlerin yanı sıra onarım ve bakımları da yapmaktayız.
Müşteri hizmetleri ve kaliteli ticari kalite saz ve bambu ürünlerine odaklanıyoruz. Sektördeki en büyük envanter ve en geniş yeşil yapı malzemelerinden birine sahibiz.
Dürüstlüğümüz çok önemlidir. Müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteli ürünleri vererek doğru olanı yapmaya çalışıyoruz. Doğru kararı verebilmeniz ve firmamızdan satın aldığınızdan memnun olabilmeniz için size ürünler hakkında en iyi bilgimizi vereceğiz.
Kaynaklarımızı kabul edilebilir çalışma koşulları ile saygın olduğundan emin olarak yeni fırsatlar ve ürünler arayan Türkiye’yi dolaşıyoruz.
Bambu, kereste tüketiminin azaltılması, çevre ve ormanların korunması, yoksulluğun azaltılması ve kırsal ekonomilerin sürdürülebilir kalkınmasında önemli bir rol oynamaktadır.
Müşterilerimizle birlikte dünyaya geri dönebilir ve hayatın tadını çıkarmak için daha iyi bir yer haline getirebiliriz.

Çoğu teslimatlar 4 ila 8 haftalık bir zaman dilimine gelir. İstisnalar size bildirilecektir. Çoğu sipariş için üretim süresi 3-6 haftadır.  Ürünlerinizin teslimatı için gün ve saat ayarlamak üzere sizinle iletişime geçilecektir.

Bu web sitesini sunmaktan gurur duyuyoruz ve size hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Hasır plaj şemsiyesi tüm modellerinde en uygun fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

X